AKCYZA
Strona Główna Sprawdź znak akcyzy O służbie celnejCzerwiec 24 2017 00:30:10
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Ad.
Check PageRank

Kontrole KAS mogą być nielegalne

- Nie ma legitymacji, nie ma pieczątek, nie zawsze jest gdzie pracować w jednostkach, do których przenoszeni są pracownicy i funkcjonariusze - mówi WP money Tomasz Ludwiński, przewodniczący Sekcji Krajowej Pracowników Skarbowych NZZ "Solidarność".

Zobacz więcej...
Polecenie Szefa KAS - limity funkcjonariuszy w każdym Województwie

Pismo i polecenie Szefa KAS, w tym określające limity funkcjonariuszy w poszczególnych Izbach i inne wytyczne

Czytaj więcej...
Służba Celna ostrzega przed skażonym alkoholem z Ukrainy

Chodzi o kupno alkoholu poza legalną siecią, m.in. na bazarach, targowiskach i od przypadkowych sprzedawców. Ostrzeżenia związane są z falą śmiertelnych zatruć, jaka pojawiła się na Ukrainie. Zmarło tam już prawie 40 osób, zatrutych jest o wiele więcej.

Czytaj więcej...
Szef służby celnej wprowadza trzeci stopień zagrożenie kryzysowego. Powód? Protest celników

Trzeci stopień zagrożenie kryzysowego w czterostopniowej skali wprowadził szef służby celnej w związku z protestami funkcjonariuszy. Pismo z odpowiednimi zaleceniami dostali wszyscy dyrektorzy izb i oddziałów celnych w kraju – ustalił reporter RMF FM Mariusz Piekarski.

Czytaj więcej...
Debata TVP INFO
Celnicy ujawnili, czego nie wolno było robić za rządów Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego. – Nam nie wolno było ruszać paliw. Myśmy alarmowali już za poprzedniej władzy, że te paliwa wjeżdżają i są sprzedawane bez VAT-u. Nie wolno było tego ruszać – podkreślił na antenie TVP Info Sławomir Siwy ze Związku Zawodowego „Celnicy PL”.
Skarbówka bez pracowników-emerytów. Reforma PiS wymiotła z pracy najstarszych i cenionych urzędników
Gazeta WyborczaCzystki w skarbówce dobiegły końca. W nowej Krajowej Administracji Skarbowej nie ma miejsca dla pracowników z uprawnieniami emerytalnymi. Zwolniony został też szef Związku Zawodowego "Celnicy" - największy przeciwnik reformy PiS.
Celnikowi będzie trudniej o emeryturę mundurową
Gazeta PrawnaOd przyszłego roku funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej zostaną włączeni do systemu zaopatrzeniowego. Senat przyjął bez poprawek ustawę z 11 maja 2017 r. o zmianie ustawy o zaopatrzeniu emerytalnym funkcjonariuszy Policji (...). Celnicy będą przechodzić na emeryturę po ukończeniu 55 roku życia, mając na swoim koncie 15 lat służby w resortach siłowych. Problematyczna jest jednak kwestia minimalnego stażu uprawniającego do wcześniejszego zakończenia aktywności zawodowej.
Celnicy: zjawiska jak za okupacji, niewoli i zaborów
TV_PolsatZwiązek Zawodowy Celnicy PL wydał ostre oświadczenie w sprawie masowych zwolnień. Przewodniczący związku Sławomir Siwy zaprzeczył, że zwolnienia dotknęły - jak zapewnia resort finansów - nielicznych oraz byłych funkcjonariuszy i współpracowników komunistycznych organów bezpieczeństw. "Posiadamy wstępne informacje, że w KAS pozostało wielu tzw. TW lub funkcjonariuszy SB" - napisał Siwy.
MF wyjaśnia, czym są gry na automatach według ustawy hazardowej
RzeczpospolitaMinisterstwo Finansów wyjaśnia, co należy rozumieć pod pojęciem gry na automatach i co oznacza losowość w grach hazardowych.
Kontrowersyjna Administracja Skarbowa
Gazeta PrawnaJuż od kilku miesięcy w Polsce funkcjonuje Krajowa Administracja Skarbowa, czyli struktura powstała z fuzji izb i urzędów skarbowych ze służbą celną. Czy jej powołanie uszczelni system podatkowy? Czy cel ten zostanie osiągnięty za wszelką cenę?
Celnicy mogą stracić nie tylko mundur, ale i zatrudnienie
RMF fmNie wszyscy pracownicy Krajowej Administracji Skarbowej są pewni swojej przyszłości. Część osób nie otrzymała jeszcze nowych ofert pracy. Jeżeli nie dostaną ich do końca maja - stracą zatrudnienie. To dotyczy m.in. funkcjonariuszy służby celno-skarbowej.
Celnicy zyskają przywileje służb mundurowych? Sejmowe komisje za zmianą obecnego prawa
1 stycznia 2018 roku celnicy zostaną włączeni do systemu emerytur mundurowych - zakłada obywatelski projekt zmian w ustawie o zaopatrzeniu emerytalnym funkcjonariuszy, który we wtorek poparły sejmowe komisje.
Wyciekło pismo z Ministerstwa Finansów – skarbówka rusza na łowy
Kiedy w lutym 2015 r. do mediów wyciekła notatka ówczesnego szefa administracji podatkowej, wiceministra Jacka Kapicy o konieczności zwiększenia skuteczności kontroli skarbowych tak, by 80% kontroli kończyło się wymierzeniem podatnikowi kary, w mediach zawrzało, a ówczesna opozycja grzmiała o represyjności aparatu skarbowego i traktowaniu przedsiębiorców jak potencjalnych oszustów.

Piotr Walczak: Podatnicy, którzy nie oszukują będą kontrolowani rzadziej
RzeczpospolitaUczciwe firmy nie będą szykanowane za zwykłe błędy – mówi wiceminister finansów, Piotr Walczak.
KAS walczy z nielegalnym hazardem. Budżet już pod koniec roku ma szansę na tym zyskać
Gazeta PrawnaPierwsze dwa tygodnie funkcjonowania nowych przepisów pokazują, że budżet już pod koniec roku ma szansę na nich zyskać.
Strona 1 z 175 1 2 3 4 > >>
Nawigacja
Strona Główna
FAQ
Kontakt
Galeria
Szukaj
Różne

trwa inicjalizacja, prosze czekac...Akcyza

Copyright & copy; Administrator - Służba Celna - AKCYZA - Poland - UE - 2007/2010
Komentarze są własnością ich twórców i nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść. Teksty zamieszczone w serwisie mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią źródła prawa. Jedynym źródłem prawa są teksty aktów prawnych opublikowanych w organach promulgacyjnych. Portal Akcyza informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie