AKCYZA
Strona Główna Sprawdź znak akcyzy O służbie celnejLuty 22 2017 00:16:50
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Ad.
Check PageRank

Polecenie Szefa KAS - limity funkcjonariuszy w każdym Województwie

Pismo i polecenie Szefa KAS, w tym określające limity funkcjonariuszy w poszczególnych Izbach i inne wytyczne

Czytaj więcej...
Służba Celna ostrzega przed skażonym alkoholem z Ukrainy

Chodzi o kupno alkoholu poza legalną siecią, m.in. na bazarach, targowiskach i od przypadkowych sprzedawców. Ostrzeżenia związane są z falą śmiertelnych zatruć, jaka pojawiła się na Ukrainie. Zmarło tam już prawie 40 osób, zatrutych jest o wiele więcej.

Czytaj więcej...
Szef służby celnej wprowadza trzeci stopień zagrożenie kryzysowego. Powód? Protest celników

Trzeci stopień zagrożenie kryzysowego w czterostopniowej skali wprowadził szef służby celnej w związku z protestami funkcjonariuszy. Pismo z odpowiednimi zaleceniami dostali wszyscy dyrektorzy izb i oddziałów celnych w kraju – ustalił reporter RMF FM Mariusz Piekarski.

Czytaj więcej...
Porażka krucjaty Jacka Kapicy

Mija szósty rok walki resortu finansów z branżą automatów o niskich wygranych. Straciliśmy na niej już ponad 4,5 mld zł. Stracimy jeszcze dwa razy tyle Kara za nielegalnie prowadzenie punktu gier wynosi 12 tys. zł od każdego automatu o niskich wygranych. Służba Celna prowadzi nawet kampanię „Nie daj się wkręcić”, w której informuje, że wysokie kary grożą nie tylko właścicielom maszyn, ale też tym, którzy wynajęli swoje lokale na taką działalność. Jest tylko jeden problem – czy którykolwiek automat jest obecnie nielegalny?

Zobacz więcej...
Akcja celników w centrum. Zarekwirowali maszyny do gier
Expres_ilustrowanyAkcja celników w centrum miasta Funkcjonariusze zarekwirowali 4 maszyny do gier Właścicielom grozi do 3 lat więzienia.
Polecenie Szefa KAS - limity funkcjonariuszy w każdym Województwie
Min FinanPismo i polecenie Szefa KAS, w tym określające limity funkcjonariuszy w poszczególnych Izbach i inne wytyczne

Nowelizacja ustawy o podatku akcyzowym: Koniec nalewek na denaturacie
Gazeta PrawnaZniknie zwolnienie dla spirytusu skażonego tzw. metodą węgierską. Urzędnicy będą też wiedzieli o każdej dostawie takiego alkoholu z Unii Europejskiej.
Fala odejść ze skarbówki – kolejna deforma PiS
Inne MediaJuż za niecałe 6 tygodni w życie wchodzi ustawa o Krajowej Administracji Skarbowej, na mocy której dojdzie do rewolucyjnej reformy fiskusa. Ma ona na celu konsolidację administracji skarbowej, celnej i kontroli skarbowej, co według zapowiedzi Ministerstwa Finansów ma przełożyć się na istotne zwiększenie wydajności skarbówki oraz długo oczekiwanego uszczelnienia systemu podatkowego.

Szybka reforma sparaliżuje służby skarbowe
RzeczpospolitaKilkumiesięczny paraliż decyzyjny – taki może być skutek szybkich zmian w skarbówce.


Wchodząca w życie 1 marca reforma służb skarbowych ma zwiększyć ich sprawność w zbieraniu podatków i ściganiu przestępstw skarbowych. Zmiana ma polegać przede wszystkim na integracji trzech pionów: administracji podatkowej, Służby Celnej i kontroli skarbowej.
Wszystko, co powinieneś wiedzieć o Krajowej Administracji Skarbowej
Gazeta PrawnaPrzed podatnikami i urzędnikami duża reforma administracji skarbowej. Od 1 marca ściąganiem podatków i bezpieczeństwem finansów państwa zajmie się Krajowa Administracja Skarbowa.
KAS – nowa struktura fiskusa. Od 1 marca podatnicy też odczują skutki tych zmian
Gazeta PrawnaFiskus jest w trakcie dużej reformy. Zmiany podatnicy odczują od 1 marca. Wówczas wejdzie w życie większość przepisów ustawy o Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) i ustawy wprowadzającej KAS.
Celnicy: tylko jeden urząd celno-skarbowy w województwie to błąd
RzeczpospolitaCelnicy ze związku zawodowego Celnicy PL uważają, że utworzenie tylko jednego urzędu celno-skarbowego w każdym z województw to błąd - powinny powstać co najmniej dwa. Resort finansów tłumaczy, że urzędy powstaną tam, gdzie obecnie funkcjonują izby celne.
Marian Banaś szefem Krajowej Administracji Skarbowej
RzeczpospolitaPremier Beata Szydło powołała Mariana Banasia na szefa Krajowej Administracji Skarbowej (KAS).
Sejm wróci do prac nad ustawą hazardową. Jest notyfikacja Komisji Europejskiej
Wkrótce ponownie ruszą prace nad ustawą hazardową, która ma nałożyć silniejszą kontrolę pańśtwa nad hazrdem m.in. w internecie. Wszystko dlatego, że do Polski dotarła notyfikacja Komisji Europejskiej do projektu nowelizacji ustawy o grach hazardowhch - poinformował minister Henryk Kowalczyk.

Akcyza od olejów: sędziowie TK napiętnowali formalizm
RzeczpospolitaNiedawny wyrok TK wprawdzie nie zakwestionował przepisów o podatku od olejów opałowych, ale zawiera cenne wytyczne dla organów celnych.
Strona 1 z 172 1 2 3 4 > >>
Nawigacja
Strona Główna
FAQ
Kontakt
Galeria
Szukaj
Różne

trwa inicjalizacja, prosze czekac...Akcyza

Copyright & copy; Administrator - Służba Celna - AKCYZA - Poland - UE - 2007/2010
Komentarze są własnością ich twórców i nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść. Teksty zamieszczone w serwisie mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią źródła prawa. Jedynym źródłem prawa są teksty aktów prawnych opublikowanych w organach promulgacyjnych. Portal Akcyza informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie