AKCYZA
Strona Główna Download Sprawdź znak akcyzy O służbie celnejWrzesień 16 2014 19:26:42
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Nawigacja
Strona Główna
Download
FAQ
Kontakt
Galeria
Szukaj
RóżneCheck PageRank
Co z akcyzą za karetki? Propozycje zmian, ale branża pełna obaw
Gazeta WyborczaOd połowy przyszłego roku karetki pogotowia będą zwolnione za akcyzy. Ministerstwo Finansów przyszykowało zmianę ustawy o podatku akcyzowym. Ale nowe przepisy wcale nie pomogą borykającym się z problemami finansowymi firmom produkującym ambulanse.
MF: nie poprzemy ułatwień dla graczy w pokera
RzeczpospolitaRząd nie poprze w Sejmie liberalizacji przepisów dotyczących gry w pokera - informuje ministerstwo finansów. O taką zmianę zabiega m.in. grupa posłów Twojego Ruchu, która pracuje w Sejmie nad odpowiednim projektem noweli ustawy o grach hazardowych.
Resort finansów zdecydowanie ograniczył zakres projektu hazardowego
RzeczpospolitaZostają w nim tylko regulacje uzgadniające polskie prawo z przepisami UE i przepisy dotyczące opodatkowania.

- Projekt zmian w ustawie o grach hazardowych został mocno ograniczony do najistotniejszych kwestii, gdyż musieliśmy "mierzyć siły na zamiary" ze względu na zbliżający się koniec kadencji parlamentu i konieczność zakończenia prac legislacyjnych do przyszłego lata - powiedział wiceminister finansów Jacek Kapica.
Za reklamę hazardu na stronie internetowej zapłaci właściciel
Gazeta PrawnaMaksymalny mandat, jaki może nałożyć Służba Celna, wynosi ponad 3 tys. zł. Jeśli sprawa trafi do sądu, ten może nakazać przestępcy zapłatę nawet 16 mln zł.
Polscy celnicy aresztowali polskie mięso...od Rosjan. Rosjanie protestują
Gazeta WyborczaChoć to Rosja nałożyła embargo na wieprzowinę z Polski, to nasi celnicy, a nie rosyjscy, rekwirują kupione legalnie w Polsce mięso mieszkańcom obwodu kaliningradzkiego. Rosjanie protestują i walczą o zwrot skonfiskowanego towaru.
Skorumpowany celnik pracuje w biurze PiS. Wcześniej pomagał posłowi od ustawy hazardowej
Gazeta WyborczaSkazany za łapówki od właścicieli jednorękich bandytów były celnik z Rybnika pracuje w biurze posła PiS, który był współautorem projektu zmian ustawy o grach hazardowych.
U celników jedno konto i zero komórek
RzeczpospolitaSzykują się zmiany 
w strukturze urzędów skarbowych i Służby Celnej. Eksperci ostrzegają: dwuinstancyjność postępowania będzie fikcją.
Rząd przyjął projekt noweli ustawy o Służbie Celnej
RzeczpospolitaRząd przyjął we wtorek projekt noweli ustawy o Służbie Celnej - podało CIR w komunikacie. Proponowane zmiany przewidują m.in. utworzenie jednego okienka rozliczeniowego dla przedsiębiorców podlegających kontroli celnej i zmniejszenie zasiłków chorobowych celników.
MF chce ograniczyć biurokrację związaną z poborem akcyzy
Gazeta PrawnaOgraniczenie biurokracji związanej z poborem akcyzy to jeden z celów planowanej przez resort finansów zmiany w ustawie o podatku akcyzowym. MF postanowiło, że zmniejszając biurokrację można jednocześnie objąć akcyzą papierosy nabijane w automatach.
Fiskus zarabia na samochodach, traci na alkoholu i tytoniu
Gazeta PrawnaRosną budżetowe wpływy z akcyzy od paliw, gazu LPG i aut osobowych. Zmalały za to z wódki i papierosów. Spada sprzedaż piwa, ale jest w nim więcej ekstraktu wpływającego na wysokość podatku.
Strona 1 z 151 1 2 3 4 > >>
Ostatnie Artykuły
Rzeczpospolita: Vat ...
STREFA KURSÓW - Dzie...
Alkohol płynął do Po...
Praworządny Kapica
Obietnice polityków ...

Dane Izb Celnych

trwa inicjalizacja, prosze czekac...Akcyza

Copyright & copy; Administrator - Służba Celna - AKCYZA - Poland - UE - 2007/2010
Komentarze są własnością ich twórców i nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść. Teksty zamieszczone w serwisie mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią źródła prawa. Jedynym źródłem prawa są teksty aktów prawnych opublikowanych w organach promulgacyjnych. Portal Akcyza informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie