AKCYZA
Strona Główna Sprawdź znak akcyzy O służbie celnejSierpień 17 2017 15:21:10
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Ad.
Check PageRank

Wyszły na jaw dane o czystkach kadrowych w KAS. Minister Banaś kłamał

Krajowa Administracja Skarbowa istnieje już ponad 5 miesięcy. Propaganda rządowa oczywiście przedstawia jej funkcjonowanie jako niebywały sukces, co chwila epatując zdjęciami zatrzymań grup przestępczych. Wyborcy partii rządzącej mają uwierzyć w to, że rozpoznanie oszustwa podatkowego i zebranie materiału dowodowego, pozwalającego na zatrzymanie i postawienie zarzutów karnych zorganizowanej grupie przestępczej z kilkunastu krajów trwa w nowej strukturze zaledwie 2 miesiące.

Czytaj więcej...
Kontrole KAS mogą być nielegalne

- Nie ma legitymacji, nie ma pieczątek, nie zawsze jest gdzie pracować w jednostkach, do których przenoszeni są pracownicy i funkcjonariusze - mówi WP money Tomasz Ludwiński, przewodniczący Sekcji Krajowej Pracowników Skarbowych NZZ "Solidarność".

Zobacz więcej...
Polecenie Szefa KAS - limity funkcjonariuszy w każdym Województwie

Pismo i polecenie Szefa KAS, w tym określające limity funkcjonariuszy w poszczególnych Izbach i inne wytyczne

Czytaj więcej...
Służba Celna ostrzega przed skażonym alkoholem z Ukrainy

Chodzi o kupno alkoholu poza legalną siecią, m.in. na bazarach, targowiskach i od przypadkowych sprzedawców. Ostrzeżenia związane są z falą śmiertelnych zatruć, jaka pojawiła się na Ukrainie. Zmarło tam już prawie 40 osób, zatrutych jest o wiele więcej.

Czytaj więcej...
Odchodzący z Krajowej Administracji Skarbowej bez kodeksowych przywilejów, ale i nakazów.
Przed wygaśnięciem stosunku pracy nie skorzystają z uprawnień przysługujących w okresie wypowiedzenia. Z kolei pracodawca nie zmusi ich do pójścia na urlop, ale wypłaci ekwiwalent.
Wyszły na jaw dane o czystkach kadrowych w KAS. Minister Banaś kłamał
Krajowa Administracja Skarbowa istnieje już ponad 5 miesięcy. Propaganda rządowa oczywiście przedstawia jej funkcjonowanie jako niebywały sukces, co chwila epatując zdjęciami zatrzymań grup przestępczych. Wyborcy partii rządzącej mają uwierzyć w to, że rozpoznanie oszustwa podatkowego i zebranie materiału dowodowego, pozwalającego na zatrzymanie i postawienie zarzutów karnych zorganizowanej grupie przestępczej z kilkunastu krajów trwa w nowej strukturze zaledwie 2 miesiące.
Transport tylko pod konwojem. Nowy bat na podatników
TVN_24.plCelnicy zaczynają korzystać z nowych uprawnień, jakie dała ustawa o Krajowej Administracji Skarbowej. W wybranych przypadkach zarządzają na terytorium Polski konwój towarów, co ma uchronić od ewentualnych oszustw przy podatkach. To firmy słono kosztuje, bo za każdy konwój muszą one odpowiednio zapłacić.
Emerytury
ZZ_Celnicy.PLUprzejmie informujemy, że w dniu 05.07.2017r. ogłoszono w Dz.U. pod poz.1321 ustawę z dnia 11 maja 2017 r. o zmianie ustawy o zaopatrzeniu emerytalnym funkcjonariuszy Policji, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Agencji Wywiadu, Służby Kontrwywiadu Wojskowego, Służby Wywiadu Wojskowego, Centralnego Biura Antykorupcyjnego, Straży Granicznej, Biura Ochrony Rządu, Państwowej Straży Pożarnej i Służby Więziennej oraz ich rodzin oraz niektórych innych ustaw
Debata TVP INFO
Celnicy ujawnili, czego nie wolno było robić za rządów Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego. – Nam nie wolno było ruszać paliw. Myśmy alarmowali już za poprzedniej władzy, że te paliwa wjeżdżają i są sprzedawane bez VAT-u. Nie wolno było tego ruszać – podkreślił na antenie TVP Info Sławomir Siwy ze Związku Zawodowego „Celnicy PL”.
Skarbówka bez pracowników-emerytów. Reforma PiS wymiotła z pracy najstarszych i cenionych urzędników
Gazeta WyborczaCzystki w skarbówce dobiegły końca. W nowej Krajowej Administracji Skarbowej nie ma miejsca dla pracowników z uprawnieniami emerytalnymi. Zwolniony został też szef Związku Zawodowego "Celnicy" - największy przeciwnik reformy PiS.
Celnikowi będzie trudniej o emeryturę mundurową
Gazeta PrawnaOd przyszłego roku funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej zostaną włączeni do systemu zaopatrzeniowego. Senat przyjął bez poprawek ustawę z 11 maja 2017 r. o zmianie ustawy o zaopatrzeniu emerytalnym funkcjonariuszy Policji (...). Celnicy będą przechodzić na emeryturę po ukończeniu 55 roku życia, mając na swoim koncie 15 lat służby w resortach siłowych. Problematyczna jest jednak kwestia minimalnego stażu uprawniającego do wcześniejszego zakończenia aktywności zawodowej.
Celnicy: zjawiska jak za okupacji, niewoli i zaborów
TV_PolsatZwiązek Zawodowy Celnicy PL wydał ostre oświadczenie w sprawie masowych zwolnień. Przewodniczący związku Sławomir Siwy zaprzeczył, że zwolnienia dotknęły - jak zapewnia resort finansów - nielicznych oraz byłych funkcjonariuszy i współpracowników komunistycznych organów bezpieczeństw. "Posiadamy wstępne informacje, że w KAS pozostało wielu tzw. TW lub funkcjonariuszy SB" - napisał Siwy.
MF wyjaśnia, czym są gry na automatach według ustawy hazardowej
RzeczpospolitaMinisterstwo Finansów wyjaśnia, co należy rozumieć pod pojęciem gry na automatach i co oznacza losowość w grach hazardowych.
Kontrowersyjna Administracja Skarbowa
Gazeta PrawnaJuż od kilku miesięcy w Polsce funkcjonuje Krajowa Administracja Skarbowa, czyli struktura powstała z fuzji izb i urzędów skarbowych ze służbą celną. Czy jej powołanie uszczelni system podatkowy? Czy cel ten zostanie osiągnięty za wszelką cenę?
Celnicy mogą stracić nie tylko mundur, ale i zatrudnienie
RMF fmNie wszyscy pracownicy Krajowej Administracji Skarbowej są pewni swojej przyszłości. Część osób nie otrzymała jeszcze nowych ofert pracy. Jeżeli nie dostaną ich do końca maja - stracą zatrudnienie. To dotyczy m.in. funkcjonariuszy służby celno-skarbowej.
Strona 1 z 176 1 2 3 4 > >>
Nawigacja
Strona Główna
FAQ
Kontakt
Galeria
Szukaj
Różne

trwa inicjalizacja, prosze czekac...Akcyza

Copyright & copy; Administrator - Krajowa Administracja Skarbowa - AKCYZA - Poland - UE - 2007/2010
Komentarze są własnością ich twórców i nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść. Teksty zamieszczone w serwisie mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią źródła prawa. Jedynym źródłem prawa są teksty aktów prawnych opublikowanych w organach promulgacyjnych. Portal Akcyza informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie