AKCYZA
Strona Główna Sprawdź znak akcyzy O służbie celnejKwiecień 30 2017 01:08:52
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Ad.
Check PageRank

Kontrole KAS mogą być nielegalne

- Nie ma legitymacji, nie ma pieczątek, nie zawsze jest gdzie pracować w jednostkach, do których przenoszeni są pracownicy i funkcjonariusze - mówi WP money Tomasz Ludwiński, przewodniczący Sekcji Krajowej Pracowników Skarbowych NZZ "Solidarność".

Zobacz więcej...
Polecenie Szefa KAS - limity funkcjonariuszy w każdym Województwie

Pismo i polecenie Szefa KAS, w tym określające limity funkcjonariuszy w poszczególnych Izbach i inne wytyczne

Czytaj więcej...
Służba Celna ostrzega przed skażonym alkoholem z Ukrainy

Chodzi o kupno alkoholu poza legalną siecią, m.in. na bazarach, targowiskach i od przypadkowych sprzedawców. Ostrzeżenia związane są z falą śmiertelnych zatruć, jaka pojawiła się na Ukrainie. Zmarło tam już prawie 40 osób, zatrutych jest o wiele więcej.

Czytaj więcej...
Szef służby celnej wprowadza trzeci stopień zagrożenie kryzysowego. Powód? Protest celników

Trzeci stopień zagrożenie kryzysowego w czterostopniowej skali wprowadził szef służby celnej w związku z protestami funkcjonariuszy. Pismo z odpowiednimi zaleceniami dostali wszyscy dyrektorzy izb i oddziałów celnych w kraju – ustalił reporter RMF FM Mariusz Piekarski.

Czytaj więcej...
Piotr Walczak: Podatnicy, którzy nie oszukują będą kontrolowani rzadziej
RzeczpospolitaUczciwe firmy nie będą szykanowane za zwykłe błędy – mówi wiceminister finansów, Piotr Walczak.
KAS walczy z nielegalnym hazardem. Budżet już pod koniec roku ma szansę na tym zyskać
Gazeta PrawnaPierwsze dwa tygodnie funkcjonowania nowych przepisów pokazują, że budżet już pod koniec roku ma szansę na nich zyskać.
Fiskus namawia do anonimowych donosów. O co chodzi?
Wszystkim, którzy zauważyli nielegalne praktyki hazardowe, zapewniamy specjalny numer telefonu i adres e-mail - czytamy w piątkowym komunikacie Ministerstwa Finansów.
Jak odwołać się od decyzji skarbówki w realiach KAS?
Gazeta PrawnaOd 1 marca podatnicy muszą być przygotowani na kontrolę skarbową i kontrolę celno-skarbową. Ta ostatnia może okazać się szczególnie dotkliwa, gdyż odbywa się bez wcześniejszej zapowiedzi. Podatnicy są wówczas narażeni na nieprzychylną im decyzję skarbówki w wyniku przeprowadzonej kontroli. Jak się od niej odwoływać?
Legislacyjna ruletka. Ustawa hazardowa pełna ryzykownych zapisów
Gazeta PrawnaWchodząca w życie 1 kwietnia nowelizacja ustawy hazardowej przypomina grę. Ustawodawca obstawił czerwone. Ale równie dobrze może wypaść czarne . Raf, z którymi się niebawem zderzy władza, nie brakuje. Przedstawiamy dwie największe.
Perpetuum mobile papierosowej mafii. Maszyny na wagę złota
Maszyny używane do produkcji nielegalnych papierosów często pochodzą z… sądowych depozytów. Wszystko dlatego, że po zakończeniu postępowań są wystawiane na sprzedaż i wykupywane przez kolejne grupy przestępcze oszukujące fiskusa - pisze "Gazeta Polska".
Celnicy rozczarowani pierwszymi tygodniami KAS
Gazeta PrawnaFunkcjonariusze, dotychczas mundurowi, mają dość przenoszenia ich do urzędów skarbowych na zwykłe stanowiska. Wytyczne szefa Krajowej Administracji Skarbowej swoją drogą, a praktyka swoją – twierdzą. I narzekają na kolesiostwo i nepotyzm.
Interpretacje kolejną pułapką w KAS
Gazeta PrawnaNawet eksperci podatkowi nie są pewni, przeciwko komu składać skargę do sądu, gdy podatnik nie jest zadowolony z otrzymanego wyjaśnienia.
Ustawa hazardowa. MF: Ponad 15 mld zł w ciągu 10 lat
MoneyPonad 15 miliardów złotych w ciągu 10 lat zyska budżet państwa, dzięki wchodzącej w życie 1 kwietnia nowej ustawie hazardowej - zapewnia MF. Wiceminister finansów Wiesław Janczyk zapowiada, że po 1 kwietnia wszystkie funkcjonujące poza kasynami automaty do gry staną się nielegalne.

Chaos w skarbówce - zlikwidowane stanowiska, brak nowych przepisów. Kontrole KAS mogą być nielegalne
Money40 proc. zasiłku chorobowego lub macierzyńskiego od 1 marca dostają inspektorzy kontroli skarbowej, ponieważ reforma KAS formalnie zlikwidowała ich stanowiska. Brak nowych przepisów spowodował chaos i niepewność tysięcy pracowników skarbówki. Co więcej, prowadzone w firmach kontrole mogą okazać się nielegalne. - Nie ma żadnego paraliżu - zapewnia Mateusz Morawiecki.

Reforma administracji: nielegalni kontrolerzy
RzeczpospolitaBrak nowych legitymacji służbowych może sparaliżować zreformowaną administrację skarbową.
Strona 1 z 175 1 2 3 4 > >>
Nawigacja
Strona Główna
FAQ
Kontakt
Galeria
Szukaj
Różne

trwa inicjalizacja, prosze czekac...Akcyza

Copyright & copy; Administrator - Służba Celna - AKCYZA - Poland - UE - 2007/2010
Komentarze są własnością ich twórców i nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść. Teksty zamieszczone w serwisie mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią źródła prawa. Jedynym źródłem prawa są teksty aktów prawnych opublikowanych w organach promulgacyjnych. Portal Akcyza informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie